NASZE PROJEKTY

SPOŁECZNOŚĆ METANOIA

Metanoia to wspólnota ludzi, którym zależy na zmianie świata poprzez głoszenie Ewangelii, relacje z Bogiem i innymi ludźmi, inspirujące inicjatywy oraz reagowanie na potrzeby drugiego człowieka. Nasza społeczność to ludzie pełni miłości, którzy z pasją pracują, aby zmienić rzeczywistość, kierując się zasadą: „Szukaj możliwości i odpowiadaj na potrzeby”. Spotykamy się w każdą niedzielę o godz. 11:30 na ul. Teatralnej 11 w Sosnowcu. Nasze drzwi są otwarte dla każdego!
www.metanoia.priv.pl

FUNDACJA APLICA

Fundacja Aplica to zespół specjalistów, którzy rozpoczęli działalność w 2000 roku i zyskali uznanie na terenie całej Polski. Organizacja skupia się na profesjonalizmie, uczciwości i innowacyjności, a jej działania obejmują wsparcie psychologiczne, treningi rozwojowe, edukację oraz promocję zdrowego stylu życia. Wartością nadrzędną fundacji jest zaangażowanie w rozwijanie potencjału ludzi.
www.aplica.pl

SZKOŁA LIDERÓW

Szkoła Liderów to 14-miesięczny program szkoleniowy dedykowany wszystkim chcącym rozwijać swoje kompetencje liderskie po to, by skuteczniej prowadzić siebie i innych. W Szkole Liderów pracujemy głównie metodami warsztatowo-treningowymi. Cykl uczenia przebiega poprzez doświadczenie-refleksję-teorię-praktykę. Zapewniamy wsparcie indywidualne i grupowe, w tym sesje coachingowe i mentorskie. Uczestnicy zyskują rozległą wiedzę na temat komunikacji interpersonalnej i pracują nad przekraczaniem własnych ograniczeń, co sprzyja tworzeniu bliskich relacji i kreatywności.
www.szkola-liderow.eu

Zajrzyj do broszury Szkoły Liderów, aby dowiedzieć się więcej. Przeglądaj online >>>

STREFA ZERO

Strefa Zero to chrześcijańska konferencja, dla której impulsem było Słowo z Księgi Izajasza 62, 6-7. Przesłanie i misja Strefy Zero opiera się na 3 filarach: KOŚCIÓŁ, JEDNOŚĆ, PRZYWÓDZTWO. Od 11 lat gromadzimy liderów z całej Polski i zagranicy. Spotykamy się w gronie 1000-1500 osób, by inspirować Kościół do zmiany. Od początków istnienia konferencji na strefowej scenie gościliśmy około 50 mówców z różnych Kościołów i społeczności chrześcijańskich, m. in.: ks. Petera Hockena, Andersa Gerdmara, Ulfa Ekmana, Mary Healy, Sally i Davida Doery. Wiemy z relacji uczestników, że Strefa Zero to miejsce odbudowy i nowego „początku” dla wielu chrześcijan.
www.strefa-zero.com

METANOIA CAMP

Metanoia Camp to czas wypoczynku, relacji i formacji. Na nasz wspólnotowy wyjazd wakacyjny zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić z nami część urlopu, a jednocześnie pobyć trochę bardziej z Ojcem w Niebie. Na Campie mamy czas na modlitwę osobistą, Eucharystię, dzielenie w małych grupach, uwielbienie, a także na kąpiel w basenie, granie w piłkę, pływanie na kajakach i leżenie na trawie.
www.metanoia.priv.pl/oboz-letni-metanoia-camp

KIOSK

W naszym Kiosku każdy znajdzie coś dla siebie. Tworzymy nowoczesne gadżety z chrześcijańskim przesłaniem, sprzedajemy wartościowe książki i udostępniamy ogrom nauczań. Wierzymy, że nawet czapka, kubek albo plakat mogą stworzyć przestrzeń do głoszenia Dobrej Nowiny.
www.kiosk.metanoia.priv.pl

SPOTKANIA MŁODZIEŻOWE OMEGA

Widzimy wielki potencjał w kolejnym pokoleniu, dlatego chcemy inwestować w rozwój personalny i duchowy młodzieży. Celem działań Omegi jest docieranie do nastolatków z Ewangelią, tworzenie przestrzeni, gdzie mogą wzrastać w wierze, jak również nawiązywać bliskie i szczere relacje. Pragniemy tworzyć różnego rodzaju inicjatywy i warsztaty wspierające rozwój ich talentów oraz dobrostan psychiczno-emocjonalny.
www.instagram.com/omega.metanoia

KOBIECE KRĘGI EZER

Kręgi Ezer to spotkania tworzone przez kobiety i tylko dla kobiet. Dają możliwość spotkania z samą sobą i innymi kobietami. Jest to czas odkrywania tego, co kryje się w kobiecym ciele, sercu i emocjach. Czas poznawania swojej tożsamości Ezer, pięknej i walecznej kobiety ugruntowanej w Bożej miłości.
www.metanoia.priv.pl/sluzby

SŁUŻBA DZIECI METANOJKI

Metanojki to spotkania poświęcone dzieciom. W każdą niedzielę podczas nabożeństwa dzieci mają swój specjalny czas, gdzie poprzez zabawę, śpiew, taniec i przeróżne inne aktywności poznają Pismo Święte i uczą się relacji z Jezusem.
www.metanoia.priv.pl/sluzby

SŁUŻBA WSTAWIENNICZA WYŁOMY

„Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego” (Jk 5, 16)
Wierzymy, że modlitwa oparta na Słowie Bożym ma moc przynieść oczekiwany skutek. W naszej wspólnocie działa służba wstawiennicza, która spotyka się co drugi wtorek i przedstawia Bogu wszystkie intencje, z którymi zwracają się do nas ludzie ze wspólnoty oraz osoby z zewnątrz potrzebujące naszej modlitwy.
www.metanoia.priv.pl/sluzby

SPOTKANIA ALPHA

Alpha to seria spotkań, które mają na celu wyjaśnienie podstaw wiary chrześcijańskiej. Każde z tych spotkań koncentruje się na innej kwestii związanej z wiarą i oferuje okazję do otwartej dyskusji. Alpha to spotkania dla każdego, kto jest ciekawy wiary chrześcijańskiej. Wszystkie spotkania Alpha zawierają trzy stałe elementy: posiłek, wykład i dyskusję, co sprawia, że stanowią one unikalne doświadczenie rozwoju duchowego.
www.metanoia.priv.pl/dzialania/kurs-alpha